FUSION to miejsce stworzone z pasji

Kim jesteśmy?

Łukasz

 

Jestem absolwentem AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Filia Biała Podlaska z kierunku Wychowanie Fizyczne. Moją pasją od dziecka był sport – jestem również byłym zawodnikiem IFBB w kategorii Kulturystyka Ekstremalna do 70kg.

Zdaję sobie sprawę, że każdy ma indywidualne potrzeby i nie stosuje uniwersalnych rozwiązań. Pomogę Ci osiągnąć wymarzony cel poprzez odpowiednio dobrany plan treningowy i dietę. Na treningu oprócz wycisku serwuję również super atmosferę.

Paweł

 

Również jestem absolwentem AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Filia Biała Podlaska z kierunku Wychowanie Fizyczne. Tam poznałem wspaniałych ludzi i rozwinąłem swoje skrzydła kończąc wiele kursów i specjalizacji.

Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność, szczególnie wtedy, kiedy moi podopieczni są zadowoleni z osiągniętych celów. Staram się również przekazywać na każdym treningu ogromną dawkę pozytywnej energii!

Dlaczego my?

Chcąc zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości trening EMS w fusion to połączenie profesjonalizmu, pasji, kameralności i klasy. Wyrożnia nas indywidualnie podejście, doświadczenie, skuteczność oraz przyjazna atmosfera. Jako trenerzy mamy wieloletnie doświadczenie. Ze sportem jesteśmy związani od dziecka, a z treningiem EMS znamy się już ponad 3 lata. Trening EMS zmienił nasze życie, pozwól abyśmy i my zmienili Twoje.

Trening próbny

Wybierz FUSION i poczuj się wyjątkowo. Gwarantujemy, że trening w naszym studiu stanie się przyjemnym doświadczeniem, przez które przeprowadzimy Cię począwszy od określenia indywidualnego celu aż do jego osiągnięcia.