Trening EMS – opinie

Trafiłam na Fusion zupełnym przypadkiem i postanowiłam spróbować z czystej ciekawości, czy rzeczywiście po kilku treningach zobaczę jakieś efekty. I tak już zostałam 🙂 Miało być kilka spotkań, a jest już kilka miesięcy i nie zamierzam ryzygnować 🙂 Trening 20 min raz w tygodniu daje niesamowite efekty. Jeśli komuś zależy na poprawie swojej kondycji fizycznej i psychicznej w krótkim czasie, to szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym.

Urszula

Na treningi EMS uczęszczam od blisko 3 lat. Do studia Fusion chodzę od początku jego założenia. Moimi treningami zajmuje się Pan Łukasz Wójcikiewicz. Standard oferowanych usług oceniam bardzo wysoko. Treningi odbywają się punktualnie. Lokalizację studia również należy uznać za jego atut. Podsumowując – jeśli ktoś chciałby rozpocząć przygodę z treningiem EMS to zachęcam do skorzystania z oferty Fusion.

lobster860508

Polecam serdecznie studio! Cenie przede wszystkim za profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta nawet najbardziej wymagającego. Uczęszczam w ramach rehabilitacji po artroskopii kolana! Chłopaki czynia cuda! 💪💪💪😍😍😍😉😉😉

Magdalena

Bardzo polecam ♥️ Poprawiła mi się kondycja,ale przede wszystkim nie bolą mnie plecy, efekt był właściwie po pierwszym treningu.
Bardzo fajna atmosfera, indywidualne podejście do każdego i kameralne zajęcia.Polecam💪♥️
Emilia

Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klientów! Łukasz i Paweł są nie tylko sympatyczni, otwarci i pomocni, ale przede wszystkim bardzo kompetentni. Wszystko szczegółowo tłumaczą, zadają szereg pytań wstępnych, które pozwalają na wyznaczenie celów treningowych, towarzyszą podczas ćwiczeń, służąc fachową radą i wsparciem. Klient czuje się totalnie zaopiekowany, począwszy od przygotowania do ćwiczeń, poprzez sam trening, aż do relaksacyjnej kawki na końcu. 🙂 Atmosfera jak u przyjaciół, a podejście jak w najlepszym klubie sportowym – jakość i troska o klienta na pierwszym miejscu! A wygląd skóry i poprawa kondycji już po kilku treningach- bezcenne! Całym sercem na tak!!!

Kornelia

Polecam to studio wszystkim którzy chcą poprawić swoją kondycję i zrzucić kilka kg. Ja jestem po 8 treningach bardzo zadowolony. Trening jest dla mnie idealnie dopasowany. Efekt na wadze juz jest widoczny. Klimat i podejście trenerów jest idealne i pomocne w osiągnięciu moich oczekiwań.
Robert

Przyszłam do chłopaków po kwarantannie w kryzysowej sytuacji, 3 miesiące przed ślubem nie mieszcząc się w suknie ślubną. Efekty przerosły moje oczekiwania i po 2 miesiącach suknie musiałam lekko zwęzić.

Paulina

Najlepsi trenerzy w Lbn z profesjonalnym I indywidualnym podejsciem do trenujacego, problem z bolącym barkiem minął….polecam wszystkim chcącym coś zmienić 💪💪👍Paweł

miks 15

Super treningi, super trenerzy. Polecam po stokroć 🙂
May the force be with you!

czarnobialykwadrat

Zdecydowanie trzeba spróbować! Znakomici trenerzy. Świetna atmosfera. Tutaj każdy wygrywa!

Grzegorz

Profesjonalność, super zaangażowanie oraz wyjątkowe podejście do każdej osoby. Polecam gorąco 🔥

Ewelina

Polecam z całego serca treningi w studiu Fusion. Trenerzy są bardzo profesjonalni zawsze doradzą i motywują do działania
Paulina

Polecam. Najlepsi trenerzy w Lublinie

Milena

Polecam w 100%!!!! Chłopaki wiedzą co robią!!! Efekty gwarantowane 💪💪💪💪
Bartłomiej

Trening próbny