Coś więcej niż trening…

CZYM JEST TRENING EMS?

Trening EMS 

Electric Muscle Stimulation (elektrostymulacja mięśni) to nowoczesna forma treningu personalnego polegająca na wzmacnianiu naszego gorsetu mięśniowego dzięki bezpiecznym impulsom o niskiej częstotliwości.
Niezwykłość oraz skuteczność zaledwie 20 minutowego treningu EMS polega na zaangażowaniu aż 90% mięśni całego ciała podczas każdego powtórzenia. Dzięki specjalnemu urządzeniu Miha Bodytec trening w Fusion jest dostosowany indywidualnie pod Ciebie, niezależnie od tego czy Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, wyeliminowanie bólu pleców, powrót do sprawności po kontuzji, poprawa zdrowia i kondycji czy budowa tkanki mięśniowej.
Połączenie nowoczesnej technologii oraz prostych do wykonania ćwiczeń sprawiło, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki nigdy nie było takie proste, a jednocześnie tak efektywne.
trening personalny EMS trening EMS lublin

TRENING EMS

KLASYCZNY TRENING NA SIŁOWNI

Wymagany czas treningu

  Tylko 20 minut
Około 90 minut

Optymalna częstotliwość treningów w tygodniu

 1 raz w tygodniu
3-5 razy w tygodniu

Widoczne trwałe rezultaty

 Po 8-10 sesjach
Po 15-20 sesjach

Obciążenie stawów

 Znikome
Podwyższone

Utrata wagi i tkanki tłuszczowej

 Do 3 razy szybciej
Standardowo

Redukcja celulitu

 Tak
Nie

Przyrost mięśni głebokich

 Do 5 razy szybciej
Standardowo

Ryzyko kontuzji

 Brak
Wysokie

Fakty i Zalety Treningu EMS

Oszczędność Czasu:

Trening Ems to tylko 20 min, 1 raz w tyg, w których w ciągu jednej jednostki treningowej zaangażowanych jest AŻ 9 Partii mięśniowych. 20 minutowy Trening EMS zastąpi Ci 2-3 godziny spędzone na siłowni.

EMS Lublin Fusion EMS

Poprawa sylwetki:

Trening EMS poprzez dostosowanie częstotliwości impulsów do naszych potrzeb jest w stanie efektywnie spalać tkankę tłuszczową, a także zbudować silne i wytrzymałe mięśnie.

EMS Lublin Fusion

Poprawa siły i wytrzymałości:

Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Bayreuth oraz przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln wynika, że: u osób trenujących systemem EMS po 12 treningach wytrzymałość Fizyczna wzrosła o 69,3%, szybkość skurczów wzrosła o 22%, a siła mięśni głębokich, które są odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa wzrosła o 74%.

Bezpieczeństwo:

Trening EMS prowadzony jest bez żadnych obciążeń zewnętrznych, co oznacza że Twój kręgosłup, oraz stawy, są dużo bardziej bezpieczne, niż podczas treningu tradycyjnego. Jest on idealną metodą dla pacjentów po urazach kontuzjach czy też problemach ze stawami.

Fusion EMS Lublin

Przyśpieszona rekonwalescencja:

Dzięki elektrostymulacji mięśniowej, która jest stosowana w fizjoterapii i rehabilitacji nasi pacjenci mogą szybciej wrócić do zdrowia po kontuzjach i urazach.

Fusion EMS Lublin

Budowa Mięśni:

Badania prowadzone przez Niemieckich ekspertów dowodzą, że odpowiednio przeprowadzony trening EMS jest skuteczniejszy od zwykłego treningu siłowego nawet o 40%.

Fusion EMS Lublin

Redukcja bólu pleców:

Trening przy pomocy elektrostymulacji potrafi dotrzeć do ciężko dostępnych mięśni głębokich. Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasi Trenerzy dobiorą odpowiednie ćwiczenia, które pozwolą w bezpieczny i szybki sposób pozbyć się bólu pleców.

Lepsze samopoczucie:

Trening EMS wpływa pozytywnie nie tylko na ciało! Dzięki poprawie krążenia oraz uwolnieniu się sporej ilości endorfin poprawisz swój nastrój na cały dzień!

Kameralność:

Treningi w kameralnym studiu treningowym przystosowanym do Twoich potrzeb!

Zastanawiasz się czy trening personalny EMS jest dla Ciebie?

 

Jeżeli nie masz czasu na długie treningi na siłowni, dużo pracujesz, zajmujesz się domem, borykasz się z bólami pleców i cenisz sobie kameralne warunki to Trening Personalny EMS Lublin jest dla Ciebie!

20 minutowy Trening EMS jest dla każdego, kto chce poprawić stan swojego zdrowia oraz osiągnąć wymarzoną sylwetkę przy jednocześnie małym nakładzie czasu.

 

 

EMS Lublin trening personalny

Jak nas znaleźć?

ul. Jana Pawła II 13/12

tel: +48 695 905 404

email: kontakt@fusion-ems.pl

 

Trening próbny