Pierwszy trening EMS w Fusion
Pierwszy trening EMS jest ekscytującym i jakże bardzo ważnym etapem współpracy trenera z podopiecznym, dlatego pokrótce postaramy się wyjaśnić jak on przebiega. Początkowe spotkanie jest dla nas tak samo ważne jak i dla Was. To na nim się wzajemnie poznajemy, jak również wasze cele czy problemy. Dobieramy indywidualny proces treningowy pod każdego z Was. To dzięki niemu budujemy naszą, przyszłą relację. Każdy przychodzi do nas z własną historią oraz innymi celami, dlatego cieszymy się mogąc Was poznać i pomóc w osiągnięciu upragnionego celu.

Co trzeba przygotować na pierwszy trening EMS?
Odpowiedź jest bardzo prosta: w naszym studiu dostaniecie wszystko czego potrzebujecie by zacząć swój pierwszy trening EMS. Specjalny, sterylny strój, ręcznik a także środki higieny osobistej, które będą czekały na Ciebie w FUSION po każdej sesji treningowej. Jedyne o co prosimy, to o zabranie ze sobą butów sportowych na zmianę oraz dużo pozytywnej energii.

Przebieg pierwszego spotkania:
I etap (rozmowa) – na początku trener przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, w którym pozna Twoje cele, potrzeby oraz ewentualne ograniczenia zdrowotne jak i sprawnościowe, dzięki czemu będzie mógł stworzyć indywidualny proces treningowy dostosowany specjalnie pod Ciebie. Na tym etapie trener także szczegółowo wytłumaczy Ci specyfikę treningu EMS, poszczególne jego zalety jak również możliwe przeciwwskazania.

II etap (trening) – na tym etapie poznasz czym jest trening EMS. Pod okiem wykwalifikowanego trenera wykonujesz ćwiczenia dobrane indywidualnie pod Ciebie. Już od pierwszych minut uczysz się prawidłowego dopinania swoich mięśni, oddychania oraz prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń.

III etap (zaplanowanie indywidualnego planu treningowego) – na tym etapie dowiesz się jaki plantreningowy będzie dla Ciebie najlepszy oraz ile czasu należy poświęcić na to by osiągnąć swójwymarzony cel. Podczas trwania tego etapu, uzyskasz również potrzebne wskazówki żywieniowe, które będą miały wpływ na osiągnięcie zadowalających Ciebie efektów.

Trening próbny

Jak nas znaleźć?

ul. Jana Pawła II 13/12

tel: +48 695 905 404

email: kontakt@fusion-ems.pl